KONST / Litografier / Litografi 15124034
nr 1512 4034
Litografi
efter Pablo Picasso, osignerad. Bildmått: 35x28 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:41:16
100 kr
150 kr